Tanıtım Filmi Çekimi

Posted on
tanıtım filmi reklam fimi

 2020’nin Tanıtım Filmi Çekimi için Hazır mısınız ?

Sakın küçük bir firma olduğunuz için tanıtım filmi yaptırma hayalinizden vazgeçmeyin. Pisi Film prodüksiyon  yeni indirim paketleri ile  firmaların yüreklerine su serpecek.

      El yakan tanıtım videoları ile amatör yapımlar arasında mı kaldınız? O zaman tam size göre tekliflerimiz olacak. Yeni yıl nedeniyle hazırladığımız tanıtım filmleri paketleri, reklam konusunda kararsız kalmış küçük ve orta ölçekli işletmelerin kararsızlığına son verecek.

tanıtım filmi reklam fimi
ankara tanıtım fimi çekimi reklam fimi çekimi

Uzman kadromuz ile  büyük titizlikle hazırlayacağımız tanıtım videonuz sayesinde hedef kitlenizi genişletecek, yepyeni bir müşteri portföyü yaratacak, aynı zamanda mevcut müşterilerinizin güven ve sempatisini yakalayacaksınız. İlk olarak tam donanımlı ve deneyimli çekim ekibimiz, ışık ve ses sistemleri, slider, crane,- isteğe bağlı olarak- drone  kullanarak son teknoloji kamera ve en kaliteli objektifler ile  çekim aşamasını tamamlayacaklar. Tanıtım filmi çekimi ardından sizin tercih edeceğiniz formatlar doğrultusunda montaj aşamasına geçilecek.  

Bu süreç seslendirme, müzik, kurgu ve post prodüksiyon aşamalarını kapsamaktadır. Son olarak farklı formatlar ile hazırladığımız film paketi kullanımınıza sunulacaktır. Bu süreçte, bu tanıtım videolarının en efektif şekilde kullanılması için de medya danışmanlığı desteğimizi de sunmaktayız. Ankara’da faliyet gösteren firmaların tüm  medya yapım süreçlerini üstlenerek, tüm tanıtım reklam ve sosyal medya süreçlerini profesyonel bir SEO çalışması temelinde planlayarak yürütmekteyiz. Hizmetlerimizi bir paket halinde sunabildiğimiz gibi, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda butik çözümler de yaratabilmekteyiz.  Akademik eğitim almış, televizyon ve film endüstrisinde deneyim kazanmış yaratıcı ekibimizle video çekiminiz için hazırız. Ankara’da Film prodüksiyon ve reklam tanıtım filmi çekimi bizim işimiz, asla sizi yarı yolda bırakmayız. Firmanızın geleceğini inşa edelim, akıllardan çıkmayacak bir yapım için bize fırsat verin.  Sektörünüzde akılda kalan bir firma olurken,  sosyal medya ve dijital pazarlama alanlarında rakip şirketlerin yapamadığını yaparak öne geçin ve  geleceğinizi kurun. Gelin 4K 50 FPS filminizi yaratalım…