Sosyal Medya Paketleri

Posted on
Sosyal Medya Paketleri Tanıtım Filmi - Pisi Film - Film Prodüksiyon -Ankara

Sosya Medya Filmleri

Sosyal medya filmleri pandemiyle birlikte, varolan tüm tanıtım, reklam, pazarlama ve iletişim stratejilerinde oynadığı merkez rolünü geri dönüşsüz olarak sağlamlaştırdı. Artık, bu iletişim stratejilerinde, dijital mecraların ve araçların önemi diğer tüm geleneksel yöntemlerin terkedilmesine neden oldu. Dijital pazarlama, Sanal Fuarlar, sanal para piyasaları, 21. yüzyıl iletişiminin alanını da çok daha geniş bir düzleme taşıdı.

Sosyal medya’da paylaşımların ve görsellerin artık bir tanıtım stratejisi bağlamında planlı olarak kullanılması, kurumların, markaların, ürün ve hizmetlerin hedef kitleye ulaşmasında zorunluluk halini aldı. Tanıtım filmleri, bu piramitte en yukarıdaki yerini ve rolünü korurken, bu tanıtım filmini destekleyecek ek tanıtım videoları, motion grafikler, infografikler, intro ve outrolar ön plana çıkmaktadır. Görsel iletişim araçlarının sadece marka imajını güçlendirmek, mal ve hizmetleri tanıtmak gibi rollerinin dışında, kurum içi koordinasyonunda, eğitim, sunum, motivasyon ve ortak hedef belirleme konularında da somut yararlar sağladığını da görmekteyiz.

Tanıtım Filmi Çekimi

Bir tanıtım filmi paketi hazırladığımızda, paydaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda, ana tanıtım filmini destekleyecek farklı seçenekleri sunmaktayız. Bu bağlamda, tanıtım filmi çekimlerimizde ileriye yönelik devamlılık sağlayacak bir sosyal medya arşivi oluşturacak mini tanıtım filmi çekimleri de yapmaktayız.. İhtiyaç halinde yeniden revize edilebilecek bu paketler, hem paydaşlarımıza zaman kazandırmakta hem de olası masrafları minimalize etmektedir. Tanıtım filmi çıktılarının geniş bir spektrumda kullanılabilmesi için ekstra çekim planlaması da sürece ekleyebilmekteyiz.

Tanıtım Stratejisi

Tanıtım filmi stratejimizi oluştururken, yüksek çözünürlüklü 4k 60 Fps çekimlerimizi, senaryo, müzik, animasyon, drone çekimlerini “az sürede çok şey anlatmak” prensibi üzerine kurgulamaktayız. Bu nedenle kullanılacak, fonttan, kamera açılarına, renk uyumundan, müziğin film içindeki ritmine kadar, deneyimli, uzman ekibimiz, kare kare filmi düzenlemektedir. Tüm çekimlerimiz, önceden planlanmış çekim senaryosu ile oluşturularak, post- prodüksiyon aşamasına kadar titizlikle tüm kademelerde kontrol edilmektedir. Film prodüksiyon ekimizin bu süreci, sosyal medya ekibimiz ile de koordineli bir şekilde sürdürülmektedir. Sosyal medya uzmanlarımız, tanıtım filminin sosyal medyada alabileceği olası geribildirimleri öncesinde değerlendirmekte eksikleri anında prodüksiyon ekibimiz ile paylaşmaktadır.

Sosya Medya’da İzlenme Stratejisi

Bir tanıtım filminin yapım süreci onun, dijital mecralarda paylaşım sürecine kadar devam eder. Filmin, hangi formatta, hangi sosyal medya mecralarında, hangi saatlerde, hangi kampanya dahilinde ve hangi slogan ile paylaşılacağı, iletişim stratejisi çerçevesinde organize edilmelidir. Yaptığımız filmin aynı zamanda bizim de “itibarımız” olduğu bilinciyle, . Paydaşlarımızı bu süreçlerde yalnız bırakmamaktayız. Tüm bu süreçlerde sosyal medya ekibimiz ile her türlü teknik ve editöryel desteğimizi sunuyoruz.

Pisi Film Prodüksiyon / Ankara Tanıtım Filmi Ajansı