Biz Kimiz

film yapımı

Pisi Film Prodüksiyon

Pisi Film Prodüksiyon  yaratıcı ve dinamik kadrosu, son teknoloji ekipmanları ile firmaların marka değerlerini arttırmak, ürün ve hizmetlerini tanıtmak için firmalara özel çözümler üretmektedir. Ankara merkezli bir Firma olan Pisi Film, çeşitli ödüllü yapımlara imza atmış, Ankara Üniversitesi İletişim fakültesi mezunu ve uzun süre ulusal televizyonlarda çalışmış bir kadroyu barındırmaktadır. Pisifilm olarak tanıtım  ve reklam filmleri, kurumsal fotoğraf çekimleri, medya danışmanlığı, animasyon, grafik tasarım ve eğitim çalışmaları yürütmekteyiz.

Tanıtım Filmi Anlayışımız

Teknolojik gelişmeler ve internetin yaygınlaşması beraberinde firmaların yeni reklam ve tanıtım  gelişmelerine uyum sağlama zorunluluğunu beraberinde getirdi. Eskiden belli sektörler ile sınırlı olan görsel reklam alanı, rekabet koşullarında öne çıkmak isteyen firmaların ve sivil toplum kuruluşlarının hassasiyet ile üzerinde durmaları gereken bir başlık halini aldı. Özellikle marka bilinirliğini arttırmak, yeni hizmet ve ürünlerin pazarlanması ve internetin hızlı değişen dünyasında istikrarlı bir şekilde sürdürebilmek için tanıtım filmleri ve fotoğraflar internet reklamlarının olmazsa olmazı olduğunu artık tüm sektörün ileri gelenleri bilmekte. İşte bu nedenle eskiden çok yüksek maliyetler gerektiren reklam filmleri daha uygun maliyetler ile üretilebilmekte ve yaygınlaştırılabilmektedir. profesyonel ekiplerin son teknoloji ekipmanlar ile çektikleri tanıtım filmleri orta ve küçük işletmelerin ulaşabileceği hedefler konumuna geldi Tam bu noktada PİSİ FİLM, bu işletmelerin çözüm ortağı olarak  profesyonel ve yaratıcı ekibiyle beraber çalışmalarına devam etmektedir.

Pisi Fİlm Prodüksiyon Ekibi
Pisi Film Prodüksiyon

Vizyonumuz

Film prodüksiyon sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek dünya çapında ses getirecek yenilikçi projelere imza atmak. Yeni ve özgün görsel iletişim yöntemlerinin ülkemizdeki öncü uygulayıcısı  olarak global bir marka  olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin markalaşma sürecinde en efektif bir şekilde görsel iletişim olanaklarını kullanmasını sağlamak. Markalaşma sürecine bütüncül bakarak, diğer tanıtım ve reklam bileşenlerinin  ile eşgüdümün olmasını sağlayarak,  müşterilerimizle etkin, sürekli ve dürüst ilişkileri kesintisiz devam ettirmek.

Pisi Film Prodüksiyon
Tanıtım Filmi
tanıtım videosu filmi tanıtım filmi çekimi ankara pisi film prodüksiyon ajansı
pandemi sürecinnde tanıtım videosu çekimi

 1,688 total views,  1 views today