• Facebook
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram
Tanıım filmi

Pisi Filmin hikayesi

Pisifilm Prodüksiyon, bir kedi filmi kuruluşu değil. Yani sadece kedileri çekmiyoruz. Tanıtım Filmleri, Reklam filmleri , Animasyon filmler, Belgeseller, Kısa filmler, İnfografik videolar gibi çeşitli görsel ürünler yaratıyoruz. biraz dikkatliyseniz "Pi ve Si"yi de fark etmişsindir. Burada Matematiğin, bilimin, düzenin yüceliğine bir  gönderme var. π sayısı burada bizim  bir filme başlarken yaptığımız analizleri, planlamayı, yapılacak tüm adımların takip edilmesindeki titizliğimizi vurguluyor. Si ise, müziğe, sanata yaratıcılığa bir gönderme. Üretim sürecimiz de deneyimli ve yaratıcı kadroların bir sinerjisini yakalayarak müşteriye en doğru ve en iyi hizmeti sunmakla sonuçlanıyor. Kedi ise hayvan sevgimizi temsil ettiği gibi yaptığımız işi sevmemizi ve bu keyifli sürecin meyvelerini siz müşterilerimize sunmamızı temsil etmektedir. Tabi kurcumuzun kedisi Kaplan'a da saygı ifadesidir :)

Ayaş'taki çekimlerimizi bitirdik.

Naslı Şirketlek Grubu'nun Ayaş'ta inşaa edip faliyete geçirdiği Dev 5 yıldızlı termal resort'un tanıtım çekimlerini başarıyla tamamladık.  Profesyonel kameralar, Işık sistemi,  ses kayıt sistemleri, Gimble Crane, Slider, ve Drone ile yaptığımız çekimlerimiz büyük bir keyif ve dayanışma ile neticelendi. Tiyatro ve sinema sanatçıları ile sesli olarak çektiğimiz filmimizin kamera arkadası fotoğraflarına linkten ulaşabilirsiniz.

Tanıtım Filminde Firmanın ve Hedef Kitlenin Gözünden Görebilmek

     Profesyonel  bir yapım

 

 İyi bir film yapımı için göz çok önemlidir. İyi çekilmiş bir tanıtım filmi, müşterilerin ve hedef kitlenin bakış açısından bakabilmeyi gerektirdiği gibi, o firmanın da gözünden görebilmek prodüksiyonun başarısının anahtarıdır. Böylece müşterilerin arayışları ile firmanın sunumları ortak bir noktada buluşabilirler. Böylece yapım, hem piyasada biriz mesajı verirken hem de alıcı ve satıcı medya aracılığı ile bir bağ kurar.

Yeni Teknolojiler ve Sosyal Medya

 Yeni teknolojiler medya ortamını radikal bir şekilde  değiştirdi. Hem internette reklam olanakları  orta ve küçük ölçekli şirketlere kendilerini tanıtma olanağı sağladı, hem de video kamera, ışık ve yardımcı ekipman teknolojisinin ucuzlamasıyla tanıtım filmi fiyatları da  büyük işletmeler yanında kobilerin de seslerini duyurabilmelerini sağladı.  Özel okullar, hastaneler, diş klinikleri,  Ostim gibi yerlerde üretim yapan her ölçekte fabrikalar, turizm şirketleri, mesleki eğitim kurumları, otobüs firmaları, lokanta ve kafeler, Avm’ler, mobilyacılar, sivil toplum kuruluşları, dernekler, vakıflar, aklınıza   gelebilecek tüm kurum, kuruluş  ve firmalar kendi sektörlerinde ve alanlarında öne çıkmak ya da seslerini duyurabilmek için  bir film prodüksiyon şirketi ile yolları kesişmek zorunda kaldı.  Ünlü ressam ve video art sanatçısı Andy Warhol, bir gün herkes  15 dakikalığına ünlü olacak demişti. Bunu şöyle de çevirebiliriz: bir gün her firma 5 dakikalık bir tanıtım filmiyle ünlü olacak.

 

Günümüzde  büyük devasa stüdyolarda yapılan çoğu yapım oda büyüklüğündeki alanlarda yapılabilir duruma geldi. Ancak bbu profesyonel film için gereken nitelikli, yaratıcı ve uzman kadroların gerekliliğini ortadan kaldırmadı. Bir medya yapım sürecinin en önemli ayağı işte bu tekniklerin çözüm odaklı şekilde üretilen profesyonel emekte yatmaktadır. Medya profesyonelleri, önceki kuşakların açtıkları patika yolu izleyerek, yeni teknolojik imkanlar ile  yolları çeşitlendirerek müşterilere farklı prodüksiyon seçenekleri sunabilmektedir.

 

Sosyal medyayı iyi kullanan, doğru ve etkili seo çalışması yürüten, web sitesini çekici hale getiren, buralarda yayınlanabilecek reklam ve tanıtım filmi olan firmalar büyük reklam bütçeleri olmadan yarışta  öne geçmektedirler.  İnternet medyası dahil tüm bu alanın pasifik okyanusu gibi geniş olması nedeniyle, prodüksiyon ve reklam konusunda temel bir stratejiye sahip olunması gerekmektedir. O da bütün bu  medya süreçlerinin birbirini tamamlayabilecek bir vizyon ile uzun vadede planlanabilmesidir. Her dosyanın yerinin doğru çekmecede olması gibi, doğru zamanda çekilen bir film, ya da verilen reklam kurumsal kimliğin ve marka değerinin güçlenmesini sağlar.

 

Reklamı biraz farklı düşünmek

Sosyal medya ve film prodüksiyon alanı aynı zamanda bir lunapark gibidir, atlı karınca yerine Bigshot’ı tercih etmek gibidir. Yanlış yöntem hem doğru hedef kitleye ulaşmayı engeller, hem de bir düşüşü de beraberinde getirebilir. Damda dolaşan bir karakedinin kiremiti düşürmesinin damı akıtması gibi sinema perdesine düşecek tek bir gölge de tüm filmi lekeleyebilir.  Tanıtım Filmleri  bab –ı esrar kapısından, ancak o büyülü fenerin aydınlattığı ışığın farkına vardığınızda kendinizi Babil ‘in asma bahçelerinde altın yapımı bir  yatak üzerinde  mavi gökyüzünü seyrederken bulabilirsiniz. İşte o doğru prodüksiyon ile rüya zamanına sokabilirsiniz. Bir düş değil, demir atölyesinde suya verilmiş çelik bir kılıç gibi güçlü, ve o kılıcı burak madan kullanan  Alp er Tunga gibi de binlerce yıl hafızalara kazınacaktır. Titanik filminin alamet-i farikası filikanın üzerindeki Kate Winslet’in Leonardo DicCaprio’ya son bakışında gizliyse, bir tanıtım filminin de işte böyle bir vurucu gücü olmak zorunda. Ankara’da evinde bu filmi izleyen sıradan bir vatandaşı değil, o ürün ya da hizmetin ulaşacağı hedef kitleye yönelik hazırlanacak video prodüksiyonun başarısı creatif bir tasarım çerçevesine de bağlıdır.

Yeni Yıla İndirimle Giriyoruz

Merhaba, iyi-kötü yeni bir yılı daha geride bıraktık. Şimdi 2018'e bomba gibi girmenin tam sırası. Pisi Film sizi yeni yıla büyük hayaller ile girmeniz için yeni bir fırsat sunuyor. Tüm Tanıtım Filmi ve Fotoğraf çekimlerinde tam yüzde 35 indirim fırsatıın yaklamak için hemen harekete geç. telefon ya da mail yoluyla  1 ay  süresince kullanabileceğiniz indirim kodunu isteyin..

 

Dikkat inidirm fırsatı  Yeni yılın ilk iki haftasını kapsıyor.

Fotoğraf Dersleri

Onca  para verip bir fotoğraf makinası aldınız. Ama bir türlü hayal ettiğiniz fotoğrafları çekemiyorsunuz. Nedeni basit. Fotoğraf teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin, belli bir teknik ve görsellik işidir. Ve bunu başarabilmek için de işi bilen biri tarafından ders almak zorunludur. Her ustanın bir dönem çıraklığı olmuştur.  Diyorsunuz ki ama  fotoğraf kursları çok uzun sürüyor ve ben daha hızlı öğrenmek  istiyorum. İşte bu kurs tam  size göre. Kişiye özel bir program ile uzun ayrıntılara dalmadan kısa süre içerisinde büyük bir atılım yaparak fotoğraf sanatına adım atmanızı sağlayacak sistemi sizlere sunuyoruz. National Geographic referanslı hocalarımız ile, başlangıç ve ileri düzey fotoğrafçılık ile fotoğraf düzenleme derslerimiz başladı. Bizimle iletişime geçin ayrıntıları konuşalım. Bir enstantane hayatı değiştirir. Pisi Film

Tanıtım Filmi Bizim İşimiz

Son teknoloji ekipmanlar ve yaratıcı kadrosu ile Pi-Si Film Prodüksiyon markanızın tüm görsel tanıtımını üstlenmeye hazır ? Farklılığı ve yaratıcılığı deneyimlemek için denemeye değecek? Buradayız ve kendimize güveniyoruz.

Pisi Film ve Kaplan

Merhaba benim adım Kaplan... Pisifilm'e ben ilham kaynağı oldum. Bir markanız var ve onu hızlı bir şekilde tanıtmak için yaratıcı işlere mi ihtiyacınız var ? Çektirdiğiniz tanıtım filmleri çok mu demode ? Bu filmleri siz bile izlemekten sıkılıyorsanız sizce başkaları izler mi ? Birbirine benzeyen yaratıcılıktan yoksun filmlerden bıktınız mı ? Çektirdiğiniz kötü Gelin-Damat fotoğraflarına çok büyük paralar vermek sizi üzüyor mu ? Avrupa standartlarında katalog çekimi kalitesinde fotoğraf çektirmeye ne dersiniz?

Active English Tanıtım Filmi

Türkiye'nin en büyük dil okullarından Acrive English'in Tanıtım Fİlmini Başarı ile bitirdik. Eğitim ve sağlık sektründeki film çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz.

Pisifilm esnek çalışma arkadaşları arıyor

Pisifilm esnek çalışma arkadaşları arıyor

Yönetmen - Kameraman - Kurgucu - Fotoğrafçı

 Fotoğraf Asistanı - Grafiker - Web Tasarımcısı 
 Ses ve Işık Teknisyenleri - Makyaj tasarımcısı
Jimmy jib operatörü - Drone operatörü

Seslendirme Elemanı - Sunucu
Lütfen Cv'nizi mail adresimize atınız

Please reload

Pisifilm Ankara Fim Prodüksiyon Şirketi

Yenimahalle / Ankara /Türkiye 

05325249079