Kampanyalar

Ankara tanıtım filmi

Tanıtım Filmi Paketleri


Temel hedefimiz, sadece kısa vadede değil, uzun vadede de müşteri memnuniyetini sağlamak olduğundan tüm üretim sürecini profesyonelce planlıyoruz. Reklam ve tanıtım filmlerinin doğru kurumsal amaçlara hizmet edebilmesinin yolu firmaya özel çözümler üretmektir. Firmaların vizyon ve misyonları doğrultusunda  çekilecek filmin hedefini  firma yetkilileri ile belirlemekteyiz. Hangi platformlar için üretileceği, hangi hedef kitleyi amaçladığı, kısa ve uzun vadede hangi getirilerin beklendiği gerçekçi bir plan çerçevesinde değerlendirilir.. Bunun sonucunda  oluşturulan özelleştirilmiş çözüm paketi yani film üretimi sürecine başlarız..  Bu sayede hazılanacak  film, fotoğraf ya da görsel tasarım projesinden alınacak verimi maksimize etmeyi amaçlamaktayız..   Tanıtım filmi çekiminin en temel üç ayağı vardır. İyi görüntü, sağlam mesaj ve samimiyet. Bu üç ayağı yaratıcılık ve seçici bir kurgu ile tamamladığımızda hedef kitlede istenen istenilen tutum ve davranış gerçekleştirilebilir. Özenle yapılmış, çekimler, doğru bir imaj yönetimi ve bunları yaparken de hedef kitle ile olan samimi bağı sürdürmek temel hedeftir. Bu nedenle film çekimi  öncesinde ve sonrasında müşterilerimiz ile ortak bir strateji belirleriz. Bu stratejiye ne kadar sadık kalınırsa tanıtım filminin gücü o oranda artar.

TANITIM FİLMLERİ

Kurumsal tanıtım filmleri, bir firmanın hedef müşteri kitlesine yönelik, kurumsal yapısını en önemli ayrıntıları öne çıkararak hazırlanan filmlerdir. Marka bilinirliğini ve değerinin arttırılmasının hedeflenmesinin yanı sıra  üretim süreci, kalitesi ve firma güvenirliliği ön plana çıkarılır. Günümüz iletişim olanaklarının çeşitlenmesi ve internetin başat bir konuma  ulaşmasıyla tanıtım filmleri firmaların öne çıkması için büyük bir gereklilik olmuştur. Eskiden büyük firmalarca  tercih edilen tanıtım filmleri, küçük ve orta ölçekli işletmelerin de reklam önceliği olmuştur.

​Tanıtım Filmi Sektörleri

Fuar- Kurum Tanıtım Filmleri

Fabrika Filmi Çekimi

Eğitim ve Öğretim Kurumları Tanıtım Filmi Çekimi

Hastane ve Klinik Filmi Çekimi

Sağlık ve Spor MerkezleriFilmi Çekimi

Turizm Sektörüne  YönelikFilmi Çekimi

Otomobil Firmaları Tanıtım Filmleri

İnşaat Sektörü Tanıtım Filmleri

Hava Yolları  Sektörüne  Yönelik Tanıtım Filmleri

Belediye,  Belediye Hizmetleri ve Projelerine Yönelik  Tanıtım Filmleri

 Yeme -İçme Sektörüne Yönelik Filmi Çekimi

Gıda sektörüne yönelik Tanıtım Filmleri

 Eğlence Sektörüne Yönelik Filmi Çekimi

Avrupa Birliği Proje Tanıtım Filmleri

Drone ile Havadan  Çekim

Drone ile Kurumsal Tanıtım Filmleri

Video Art ve Reklam Fİlmleri

​Gelin tanıtım filminizi çekelim. 

Tanıtım filmi çekimi için arayın, bütçenize en uygun seçeneğe birlikte karar verelim.Pisi Film Prodüksiyon olarak, firma İmajınızı tazelemeye, farklı bakış açıları ve yaratıcı süreçler ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en efektif yoldan hedef kitlenize ulaştırabilmek için başarı hikayenizi filmleştirmeye talibiz. Baharın getirdiği enerji ve yepyeni bir soluk ile kurumsal tanıtım filminizi ve ek olarak sosyal medyaya uyarlanmış kısa kliplerinizi çekmek için hazırız. Kurumunuza özel erken sözleşme indirimimiz, çekim süreçlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Hızlı organize olma kabiliyetine sahip, farklı bakış açıları geliştirebilen deneyimli ve genç bir kadro ile hizmetinizdeyiz.

 1,211 total views,  1 views today