Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi Çekimi

Neden Fiyatlarımız Piyasaya Göre Daha Düşük?

Tanıtım filmi çekimlerinde, kullanılan ekipmanlar, çekim öncesi ve sonrası ekip ve işin ortalama üretim süresi fiyatların temel belirlenleyenleridir. Malesef, piyasada fiyatlar bu öğelerden bağımsız olarak verilmektedir. İşin niteliğini belirleyen çekim kalitesi, yaratıcı metin yazımı, seslendirmenin niteliği ve kullanılan post prodüksiyon malzemelerinin maliyetleri yerine, firmanın büyüklüğü göz önüne alınarak fiyatlar verilmete, sonuçta da ortaya fiyat ile uyumlu olmayan niteliksiz yapımlar çıkmaktadır.  Pisi Film Prodüksiyon, işte bu nedenle tanıtım filmi çekim fiyatlarını oluştururken firmanın ihtiyaçları doğrultusunda en efektif yöntemi izleyerek planlama yapmaktadır.

Tanıtım Filmi Çekimi
ankara tanıtım filmi prodüksiyon şirketi

En etkili Tanıtım Filmini Çekmek

Bu kaliteden ödün vermek değil, müşteriye dürüst olmak anlamına gelir. Yoksa 4K kameralarımız, profesyonel ışık ve ses sistemlerimiz, ‘Drone’larımız, Jimmy  Jib, Crane, Slider ve ‘Gimble’larımız, Yönetmenimiz, kameramanımız, Sanat yönetmenimiz, ışıkçımız, sesçimiz, Drone pilotumuz ile yaptığımız tüm çekimleri profesyonel titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Bu sürecin planlaması da firmanın ihtiyaçları ve öncelikleri doğrultusunda planlanmaktadır. Gelin  yıllarca firmanızın prestiji olacak tanıtım filmini çekelim. 2020’de yenilenmiş bir firma imajıyla sektörde yerinizi almak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Pisifilm Prodüksiyon, hayalini kurduğunuz reklam projelerini hayata geçirmek için sizi bekliyor.

Tanıtım Filmi Çekimi Bir Sanattır

Tanıtım Filmi sadece sadece içerdiği bilgiyle değil, bizzat kendi estetik yapısı ile de müşteriye mesaj verir. Bunun için Tanıtım filmi çekimi ve sonrasındaki tüm film prodüksiyon süreçleri tam anlamıyla bütünlüklü bir sanat yapıtı özelliği taşımalıdır.

https://www.pisifilm.site/2020/06/26/tanitim-filmi-cekelim-markanizi-ucuralim/

https://www.pisifilm.com/

 5,549 total views,  10 views today